logo
ZVUK JE NAŠA VÁŠEŇ

Referencie

Na Silvestrovskom a na druhý deň zároveň na Novoročnom koncerte na Hlavnom námestí v Bratislave náš klient použil pre známe slovenské skupiny rôznych žánrov odposluchy FBT VERVE 15MA a malé elegantné MITUS 210MA.
Už niekoľko rokov spestruje atmosféru Vianočných trhov na Hlavnom námesti v Bratislave reprodukovaná hudba, ktorá využíva kvality inštalačnej rady FBT (100V rozvod, 100V zosilňovač) za každého počasia. Posledné dva roky sa taktiež na každonenný pestrý kultúrny program využívajú plastové aktívne reproboxy FBT ProMaxx, ktoré úspešne odolávajú snehu, dažďu, vetru a mrazu
V budove Slovenského rozhlasu sa v štúdiu S1 pravidelne konajú výnimočné koncerty. Pódiový aktívny koaxiálny odposluch MITUS 210MA je pripravený urobiť zážitok zo zvuku pre muzikantov big bandu.
Náročný poslucháč, viac ako 100 umelcov na pódiu, obrovský zbor a kvalitný sólisti. Verdiho Requiem v DO v Žiline. Koncert si vyžadoval špeciálne prizvučenie, firma FBT nemohla chýbať. Najnovší systém VERTUS MLA 608A /801A s motorickým a elektronickým smerovaním zvuku elegantne pokryl zvukom hlavnú sálu aj balkón a to z jedného miesta, bez nežiadúcich odrazov od priečelia balkónu. Ako frontfilly boli použité nenápadné FBT MITUS 210MA. Všetky mikrofóny cez našu YAMAHU CL3 a RIO 3224D.
V kostole nenápadný, ale zvukovo viac ako presvedčivý. To je systém FBT VERTUS MLA.
Firemná akcia so známou kapelou na stĺpový line array sytém? Nič nemožné pre kombináciu FBT MITUS 218SA a VERTUS MLA 608A/801A.
Monitor FBT MITUS 210MA je viac ako univerzálny reprobox. Je možné ho použit ako pódiový odposluch, postaviť ho na statív, položit na prednú hranu pódia. Ale je ho možné aj zgurtňovať na traverzu, zabaliť do igelitu a môže nerušene pracovať aj vo výškach počas viac denných mestských slávností.
Tomu hovoríme elegantný zážitok pre oči a uši zároveň. PA systém FBT VERTUS CLA 208A/604A na basovom reproboxe QUBE QSA 118SA, doplnený monitormi MITUS 210MA a mixážny pult YAMAHA CL3 a RIO BOX 3224D. Samozrejme mikrofony AUDIX, kábeláž SOMMER CABLE A stojany K&M. Doslova plná poľná pre zvukára :-).
Nie je nič jednoduchšie ako zavesiť dva zvukové elemenety FBT MODUS 15 a MODUS 40 a začať festival...pardon je... MODUS v aktívnej verzie je ešte jednoduchšie :-) Jednoduchá obsluha, výborny zvuk. Stále tvrdíme najlepší pomer cena/výkon na stredne veľké akcie....
Leto, hudba a FBT ide dokopy. Na pódiu skvelý FBT MITUS 210MA a ako PA neskutočne výkonný MITUS 152A. Aj to bolo Kultúrne leto v Bratislave.
Kráľova lehota a CAMPFEST 2013. Obrovský stan, nabudení ľudia, technický náročné vystúpenia. Nie však pre tím nášho klienta a FBT. PA systém overený FBT MODUS 40A a MODUS 15A, doplnený o delay line VERVE 152A, basové frekvencie zabezpečoval MODUS SUB A a MITUS 218SA, frontfill MITUS 210MA, drumfill QUBE QSA 118SA a MITUS 210MA... Celé to riadil speaker managment FBT DLM26. Nie len duchovný zážitok, ale bezpochyby aj zvukový.
Začiatok leta a dážď. Stáva sa, ale kto navštívil staroľubovniansky hrad a jeho amfiteáter, užil si výnimočný koncert. Po úspešnom jarnom turné, Katarína Knechtová a jej akustický koncert v nádhernom prostredí pod holým nebom. FBT VERTUS CLA 208A/604A doplnený o MITUS 218SA opäť viac ako príjemne prekvapili. Pre predkapelu sme použili odposluchy MITUS 210MA.
Diskotéka priamo v meste za vysvedčenie? Takto si užívali DJi a návštevníci zvuk FBT MITUS 218SA, QUBE QSA 112A, MITUS 210MA a speaker managment DLM 26.
Jazz night v Design Factory. Klient si vybral MITUS 210MA ako pódiový odposluch. Malý, elegantný a výkonný. Aj na špičkový medzinárodný jazz...
Každoročná Púť detí v Rajeckej Lesnej je výkladná skriňa FBT. Tento rok dostal prednosť systém FBT VERTUS. Nazvali sme tútp stavbu snehuliak. Do základu FBT 1x MITUS 218SA, potom 2x VERTUS 208A a navrch 3x VERTUS 604A. Pódiové odposluchy MITUS 210 MA.
FBT sa nestratí ani v náročných pevných inštaláciach. Dôkazom je na Nitrianskom hrade ozvučená "multimediálna" priekopa. Séria FBT SHADOW - outodorové nie je len oblečenie :-)...
Akustická túra s Katarínou Knechtovou a jej skupinou bola výzva. Rôzne špecifické priestory od kaviarňe až po loď, nové hudobné aranže. FBT VERTUS CLA 208A a 604A boli viac ako správnou voľbou. Ich variabilita v akusticky náročných priestoroch, zvuková neutrálnosť, nenápadný a účelný design, variabilita boli obrovské výhody na túre.
FBT MODUS 15A a MODUS SUB A. Jednoduché a účelné aj na ozvučenie hovoreného slova na veľkú vzdialenosť akým ihrisko na konské pólo bezpochyby je.
Takto vyzerá aktívny koaxiálny odposluch MITUS 210MA s pohľadu muzikanta. Čistý design, plný a dostatočne hlasný zvuk.
Častejšie sa stretávame s požiadavkami agentúry "nenoste mi sem tie veľké škaredé bedňe". Nenosíme. FBT VERTUS CLA 208A a 604A je najlepšou odpoveďou...Elegantne vyzerajúci, výborne hrajúci a nie najdrahší. Monitory MITUS 210MA spňujú tieto požiadavky tak isto do bodky ako systém VERTUS CLA.
Orchester, sólistka, dirigent a náročné publikum. Jednoducho hračka pre systém aktívny line array systém FBT MODUS 40A a MODUS 15A. Rýchla montáž, jednoduchá obsluha a špičkový zvuk. Cena viac ako prijateľná. To je jednoducho taliansky výrobca FBT.
© 2005 - 2017  TM Sound, s.r.o.   |   Bytčianska 490/122, SK-010 03 Žilina
  |  
Kontaktujte nás Kontaktujte nás